Kan tahlili yaptırdım.Ateş ve baş ağrım vardı.WBC testi 13.7 ve Sedim:23 çıktı.Bademciklerim de şiş.Domuz gribi olabilir miyim.?

Tahlil.com Cevabı : Bu test sonuçları ile Domuz Gribi olduğunuzu söylemek mümkün değil.Anlattığınız bulgular muhtemelen bakteriyel etkenli bir boğaz ienfeksiyonu geçirdiğinizi düşündürmekte.Boğaz Kültürü tahlili yaptırabilirsiniz.