Kan testi yaptırdım değer 697.54 çıktı hamile miyim?

merhaba adetim 3 gün geçikti kan testi yaptırdım değer 697.54 çıktı hamilemiyim.. ne zaman dr gitmem gerekir .. oruç tutmamda bir sakınca warmıdır... tşkk

Tahlil.com Cevabı : Testiniz pozitif çıkmış. Muhtemel bir hamilelik olabilir. Ultrason muayenesi ile kesin tanı konulmalı. Hamileyseniz oruç tutmanızı önermeyiz.