Kıyafetler üzerinden yaşanan cinsel ilişkide hamilelik oluşabilir mi?

Merhaba adet gunumun 2.gununde ve ustumde esofman varken erkek arkadasimda ise hicbir sey yokken zevk suyu ile hamile kalma olasiligi nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden yaşanan ilişkilerde hamileliğinoluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Adet gecikmesi bir haftadan fazla yaşanırsagebelik testi yaptırılabilir.