Kız arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik sonrasında ben sırt bölgesine boşaldım ama zevk suyu diye tabir ettiğimiz sıvı şeklindeydi?

Hocam Merhabalar. Kız arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik sonrasında ben sırt bölgesine boşaldım ama zevk suyu diye tabir ettiğimiz sıvı şeklindeydi... Daha sonra Aşağı bölgelere akmasın diye elimle sildim ve 2 dk sonrasında banyoda duş aldı. Kız arkadaşım bakire benim korkum hamile kalma olasılığı varmıdır? adet zamanı normalde ay başı zamanlarıymışTesekkurler...

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda bir uyarıda bulunmalıyız öncelikle, sizin gibi bir çok ziyaretçimizi de uyardık.Bu kadar bilgisiz olduğunuz bu tür işlere girişmemenizi öneriyoruz.Sitemizde tahlil yorumluyoruz, herhangi bir tahlil göndermemişsiniz.Olasılık veren bir tahmin sitesi de değiliz.Daha zevk suyu ile sperm arasındaki farkı bile bilmiyorsunuzYukarıdaki yazıyı bir daha okuyun ve bu sıvının ne olduğu konusunda fikir yürütün hiç olmazsa