Kız arkadaşımla sürtünme ile ilişkiye girdik prostat sıvısı kız arkadaşıma aktığını düşünüyoruz adeti de düzensiz olarak geliyor ?

Kız arkadaşımla sürtünme ile ilişkiye girdik prostat sıvısı kız arkadaşıma aktığını düşünüyoruz adetide düzensiz olarak geliyor bazen 2 ay bile gelmediği oluyor adeti gelse bile düzensiz olduğundan döllenme olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz

Tahlil.com Cevabı : ޞüpheli ilişkiden 1 ay sonra gebelik testi yapabilirsiniz..