Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik yalnız kız arkadaşım 1 haftadır adet görmemekte endişeleniyoruz?

hocam Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik yalnız kız arkadaşım 1 haftadır adet görmemekte endişeleniyoruz vajina üzerine boşalma olmadı zaten temizlenmemizi yaptık bide kız arkadaşım önceki ay ilişkiye girmeden adetinde gecikme olmuş 5 gün şimdiki gecikmenin oruçla bir alakası varmıdır

Tahlil.com Cevabı : Hamile değildir , fakat içiniz rahat etsin bir gebelik testi yapın.