Kız arkadaşımla arkadandan ilişkiye girdik boşalacagımı hissettigim anda cekip elimle tuttum?

Kız arkadaşımla analdan ilişkiye girdik boşalacagımı hissettigim anda cekip elimle tuttum ve elime spermım geldi birsürü yerden okuduk analdan ilişkide sperm hareketli oldugu için vajinaya kaçarbilirmiş beyaz grimsi bir sıvı varmış iyicene suyla silip temizlemiş hamile kalma olasılıgı varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimal fakat adetinde beş gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testii yaptırın.