Kızım 24 günlük luminetten diye bi ilaç verdiler...

Kızım 24 günlük luminetten diye bi ilaç verdiler tahlil sonuçlarındaki anormallikler:ALP 281, GGT 71, TOTAL BİLİRUBİN 12,63, DİREKT BİLİRUBİN 0,26, WBC 11,27, MCV 98,90 ,MON#1,25, BAS# 0,21 MON% 11,10, BAS% 1,90 Bu ilacın üzerinde epileptik yazıyor.Bir sorun mu var?

Tahlil.com Cevabı : Epileptik ilaçlar,havale tedavisinde kullanılır.Kızınızın her hangi bir rahatsızlığı bulunup bulunmadığını yazmamışsınız.Bazı değerlerinde de yükseklik var.Çocuk hastalıkları uzmanı,muayene sonuçlarına göre daha ayrıntılı bilgi verecektir.