Koagülasyon tahlilinin sonuçları ne kadar zamanda çıkar acaba ?

Bana bu sabah koagulasyon tahlili yapıldı, ama sonucu ne zaman çıkar söylenmedi ve internetten baktığımdada sonuç çıkmamıştı. Koagülasyon tahlilinin sonuçları ne kadar zamanda çıkar acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Normal şartlar altında sabah verilen koagülasyon testinin aynı gün içinde çıkması gerekir ama bu çalışılan yere göre değişiklik gösterebilir. Sizin sonucunuzu ne zaman alacağınızı sormanız gerekirdi.