Konuyu kapatabilir miyim?

Antihbs >1000.00 Anti hcv(mikroparikul) 0.03 Hbsag 0.12 1 ay once korunmali iliski sonra yaptigim test bundan sonra test yapmama gerek varmi artik konuyu kapatabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B ye karşı bağışıklık yani koruyuculuk oluşmuş.Bu iki nedene bağlı olabilir.1.Hepatit B aşısı olmuşsunuz önceden ve bu nedenle bağışıklığınız olmuş2.Önceden Hepatit B enfeksiyonu geçirmişsiniz ve sonrasında da vücudunuz buna karşı bağışıklık oluşturmuş.  Her 2 durumda da şu anda  bir hastalığınız bulunmadığını gösterir sonucunuz, korkulacak bir durum yok.

f******* :

Cok tesekkurler icimi rahatlattiginiz icin

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

f******* :

Hepatit asisi olmustum zaten diger degerler icinde korkulacak durum yok dimi

Cevap:

Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.