Koroner arter hastalığı, diabet, ve hiperlipidemisi olan 61 yaşındaki babamın tahlil sonucunu yorumlar mısınız?

Koroner arter hastalığı, diabet, ve hiperlipidemisi olan 61 yaşındaki babamın tahlil sonucunu yorumlar mısınız?Tahlil sonuçları: wbc 9.7 ,gran 7.2 ,gran%73.7 , hgb 8.1 hct 26.5 mcv 63.4 ,mch19.3 mchc 30.5 ,rdw-cw16.3

Tahlil.com Cevabı : .Babanızda ağır bir anemi tablosu var.Acilen tedavi olması gerekli.Tanı:Sorular: babamım hemogram sonucunu yorumlarsanız sevinrim , rutin tetkik yaptırdık sonuçlar böyle çıktı