Terleme,yorgunluk şikayetlerim var.WBC,PDW ve NEU normal değer dışında çıktı.

22 yaşında bayım.Tahlil sonuçlarım:wbc:4.3,pdw:17.3,neu:1.9.Aşırı terleme ve yorgunluk şikayetim var.Kan tahlili sonuçlarım.Sadece normal çıkmayan değerlerin sonuçlarını yazdım.Bende aşırı terleme var.kış veya yaz farketmiyor.acaba bu değerlerle ilgisi olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu tahlil sonuçları aşırı terleme ile ilgili fikir vermiyor.Ayrıca ciddi bir sorun teşkil etmiyorlar.Yaptırıp yaptırmadığınızı bilmiyorum ama,tiroid testlerini yaptırmanızda yarar var.Bir endokrinoloji uzmanına danışmalısınız.