Kreatinin 0.6, rbc 3.83, hgb 12, hct 34.6 değerlendirir misiniz?

Merhabalar..ben 22 yaşında 48 kiloda bir bayanım.yaklaşık 2 hafta önce sağ kasık ağrısıyla acile kaldrıldım.film çekildi,idrar ve kan tetkikleri yapıldı.hepsi temiz çıktı.yalnızca kreatinin 0.6, rbc 3.83, hgb 12, hct 34.6 değerinde çıktı ve idrar eritrosit pozitif olarak çıktı.akut apandisitten şüphelendiler ancak aynı gece uzun yola gittiğimz için takip ettiremeyip mecburen ağrı kesici aldm.ve bikaç gün kabızlık sorunu yaşadım.tatil dönüşünde kadın doğum doktoruna gözktm.ultrason sonucu sağ over multi kistik görünümdeymiş.ve kan değerlerimden ca 125 ; 117.2, ca 19-9; 34.21 olarak çıktı.2 kere eksizyonel biyopsi geçirdm göğüsten.annem göğüs kanseri tedavisi gördü.bu değerler sonucu herhangi bir takip önerir misiniz?ayrıca kendimi çoğu zaman halsiz hissediyorum.

Tahlil.com Cevabı : Gülçin hanım.Tahlil sonuçlarınızı inceledim.İdrarda eritrosit çıktığını yazmışsınız.Bu idrar yollarında bir taş veya enfeksiyon belirtisidir.Anlaşılan bununla ilgili ileri bir araştırma yapılmamış.Ayrıca hafif kansızlık yani anemi bulgularınız var.Halsizliğinizin nedeni bu olabilir.