Merhaba 4 senedir levatiron kullanıyorum. T3-ST4 ve TSH testi yaptırmadan önce her sabah içtiğim gibi ilacımı içmeli miyim?

Merhaba 4 senedir levatiron kullanıyorum.Her sabah kahvaltıdan 30dk. önce ilacımı içiyorum. T3-ST4 ve TSH testi yaptırmadan önce her sabah içtiğim gibi ilacımı içmeli miyim,yoksa test yaptırmadan önce ilacımı içmemeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : Test yaptırdıktan sonra içmeniz daha uygundur..