Merhaba adet gecikmenin 7. gününde tahlil yaptırdım. Hcg 0.360 cıktı.3 gün sonra tekrarladım 0.620. bir 3 gün sonra da 0.530 cıktı.enfeksiyon kist miyom hormon

Merhaba adet gecikmenin 7. gününde tahlil yaptırdım. Hcg 0.360 cıktı.3 gün sonra tekrarladım 0.620. bir 3 gün sonra da 0.530 cıktı.enfeksiyon kist miyom hormon bozukluğu çıkmadı. Sizce ne olabilir?

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarının tamamı negatif. Yani gebelik yok anlamındadır. Adet düzensizliğinin bir çok nedeni olabilir. Kimi zaman saymış olduğunuz hastalıkların dışında stres veya uzun seyahatler, hava değişimi de etken olabiliyor. Şikayetleriniz devam eder veya tekrarlar ise kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.