Merhabalar.bundan 12 gün önce çatlatma iğnesi oldum. 12.günümde idrar testi yaptım silik çıktı. sonra kan verdim 1.43 çıktı. reglime 2 ya da 3 gün var. bu sonuç

Merhabalar.bundan 12 gün önce çatlatma iğnesi oldum. 12.günümde idrar testi yaptım silik çıktı. sonra kan verdim 1.43 çıktı. reglime 2 ya da 3 gün var. bu sonuç iğne etkisi mi. ya da artma ihtimali var mi ?

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik yönünden yapılan Beta HCG test sonucunuzu inceledik.Sonucunuz negatif.Yani hamilelik yok