Merhaba ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ama her ay günü de adet oluyorum?

Merhaba ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ama her ay günü de adet oluyorum sperm içeri gitmesi gibi bir durum olmadı fakat göbeğimin sistigini hissediyorum kilo göbeği mi hamilelik mi bilmiyorum korkuyorum açıkçası

Tahlil.com Cevabı : Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapabilirsin.