Merhaba Beyin damarlarında daralma oldugu söylendi

Merhaba Beyin damarlarında daralma oldugu söylendi ve sol tarafıma gecici felç gelir gibi oldu ve konusma bozukluğu yaşadım daha öncede 2 kez beyin pıhtı atmıştı bu kez kontrole gittiğimde ;Koagülasyon kan sonuçları testi yapıldı PT 29.7 INR 2.34 APTT 37.0 sonuçlar bu şekilde çıktı.Bu sonuçlara göre tekrar pıhtı sorunu oluşabilirmi,felç riski bu sonuçlardan belli olurmu teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

Tahlil.com Cevabı : PT ve INR değerleriniz yüksek çıkmış.Geçirilmiş pıhtı sorununuz da var.İlaç kullanıp kullanmadığınızı yazmamışsınız.Ancak risk grubunda olabilirsiniz.