Merhaba, hafta sonu eczanelerde satılan idrarda yapılan testi yaptım silik çıktı tereddüt ettim ertesi gün yine yaptım bu sefer çizgi belirgin?

Merhaba, hafta sonu eczanelerde satılan idrarda yapılan testi yaptım silik çıktı tereddüt ettim ertesi gün yine yaptım bu sefer çizgi belirgin Pazartesi kanda beta hcg yaptırdım 1060.7 çıktı dr gittim ultrasonda göremedi tekrar kan ve idrar istedi bu sefer 1666 çıktı sizce kaç haftalık hamileyim?

Tahlil.com Cevabı : Beta hcg değerinize göre kaç haftalık hamile olduğunuzu alttaki linki tıklayarak bulabilirsiniz.https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307

m***** :

Ben bu ay yasmin kullandm adetımın ılk gununden ıtıbaren bu yuzden ek bir korunma yöntemı kullandm ama 2 gndr adetımı tam olamadm cok koyu bır kahverengı seklnde ve cok az adetm geldı 2. Gnden sonra anck ıdrarmdan snra peçeteye kahvemsı bısey gelıyor pedıme kan gelmıyor.hamıle olabılırmym

Cevap:

Bu durumda hamilelik uzak ihtimal ama adetinizde en az 1 hafta gecikme olursa tedbiren test yaptırabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.