Merhaba kolay gelsin. 27-28 günde bir adet görüyorum. Adet başlangıcı itibariyle 13.gün 2 dakikalık ilişkim oldu

Merhaba kolay gelsin. 27-28 günde bir adet görüyorum. Adet başlangıcı itibariyle 13.gün 2 dakikalık ilişkim oldu geri çekilmeyle. Düzenli cinsellik hayatım yok. Bu ay ilk defa ilişkim oldu. Hamilelik oranım nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihini bekle 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yap.

e*********** :

İlişkiden 18.5 saat sonra norlevo kullandım. Risk yüksek midir

Cevap:

Norlevo, ertesi gün hapı olarak da bilinen ve gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçtır. Uygun zamanda almışsınız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.