Merhaba. sevgilimle direk cinsel ilşkiye girmedik. Fakat vajinanın üstüne boşaldı. Hamile miyim?

 Merhaba. sevgilimle direk cinsel ilşkiye girmedik. Fakat vajinanın üstüne boşaldı. bu olaydan hemen sonraki sabah mide bulantım başladı ve 6 gün geçti ara ara bulantı oluyor. en son bugün vajinamdan az kan geldi. hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm bulaşı olduğu her durumda hamilelik söz konusudur. Adet döneminizde 1 haftadan fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırabilir ya da bir kadın doğum uzmanına muayene olabilirsiniz.