Merhabalar beta hcg değerim dün 1019 çıktı doktor gebelik var henüz kese görünmüyor cuma günü gel bakayım dedi. Endişeliyim ya neden görünmedi.Son adet tarihim

Merhabalar beta hcg değerim dün 1019 çıktı doktor gebelik var henüz kese görünmüyor cuma günü gel bakayım dedi. Endişeliyim ya neden görünmedi.Son adet tarihim beş Şubat .

Tahlil.com Cevabı :

Bu değer tahmini olarak 5 haftalık hamile olduğunuzu gösteriyor. Gebelikte kesenin görünebilmesi için bhcg değerinizin en az 1500 e ulaşmış olması gerekmektedir.