Midede yanma ve bulantı, çarpıntı, terleme, titreme ve sonrasında aşırı halsizlik yaşıyorum.

24 yaşımdayım. Midede yanma ve bulantı, çarpıntı, terleme, titreme ve sonrasında aşırı halsizlik yaşıyorum. Daha doğrusu bu yaklaşık 15 dk’da bir olup 5 dk kadar süren kriz gibi bir şey. Bu sebeple acile gitmiştim. Acilde ki doktor Pantpas 40 mg ve Debridant fort 200 mg verdi. 1 hafta sonra yine aynısı olmaya devam ederse Dahiliyeye görün demişti.Ben olsun olmasın yine de gittim. Bugün tahlil sonuçlarımı aldım fakat doktor gitmiş. Hemogram, Biyokimya testlerini yaptılar.HGB: 12.4HCT: 38.2RDW: 14.2MPV: 7.0 çıkmış.Kolestrol: 150,  Açlık kan şekeri: 97 çıkmış.  Anemi  ya da başka bir hastalığım olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Hafif anemi bulgularınız var,  diğer testlerde sorun yok.