Mik.Lökosit 155 Mik.eritrosit 69 Normal değerlerden baya bir yüksek sonuçlar. Ne önerirsiniz?

Bugün idrar yollarda agri ,tuvaleti cıkınca yanma,vr sürekli tuvalete gitme istegi üzerine hastaneye gittim. Idrar tahlili verdi doktor sonuclarim söyle; Mik.Lökosit 155 Mik.eritrosit 69 Normal değerlerden baya bir yüksek sonuçlar. Doktorum enfeksiyon kapmissin dedi ve bana BUSCOPAN,URODAY ve CİPRO adinda ilac verip beni yolladı. Başımı agriticak bir nedeni varmıdır sizce.Bu arada bekarım ޞimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Tedavinizi almanızı öneririz, tedavi sonucunda da kontrol ettirmenizi öneririz..