Moldovyalı bir hayat kadınıyla birlite oldum.Cinsel ilişki sonunda bitmişken prezervatifim vajinada kaldı?

Moldovyalı bir hayat kadınıyla birlite oldum.Cinsel ilişki sonunda bitmişken prezervatifim vajinada kaldı ve ardından pen*s vajinaya girdimi girmedimi değdimi değmedimi diye emin değilim birde dudağında uçuk olduğu için kızın dudağı kanadı ama o kanı yuttu hep bana yol gösterebilirmisiniz bende aids olabilir mi? Bu endişe beni öldürüyor gece uyku uyuyamıyorum kız arkadasıma dokunamıyorum.

Tahlil.com Cevabı : HIV yani AİDS yönünden kuşkunuz varsa,test yaptırmak için önünüzde 2 farklı yol var.1)İlişki sonrası 10-15 günsonra HIV RNA testi yaptırabilirsiniz.En hızlı bu sonuç vermektedir.Biraz pahalıdır ve büyük laboratuvarlarda yapılmaktadır. 2) ELİSA testi yaptırabilirsiniz.İdeal olan ilişkiden 3 ay sonra yaptırmanızdır.Beraber olduğunuz kadının dudağında kanama olduğu söylemişsiniz,eğer kadınla öpüşmeniz olduysa bu riskli bir durumdur.Prezervatifde anlaşılan pen*sinizden çıkmış.Bu da koruyuculuğu azaltmakta.Burada önemli bir konuya daha değinmek istiyorum.Şüpheli ilişki sonrası ziyaretçilerimiz hep AİDS korkusu yaşıyor.Aslında cinsel ilişki ile geçen Hepatit B ve C,bel soğukluğu,frengi,genital siğil gibi bir çok etken daha var.Belki HIV virusuna yakalanmayabilinir ama bu riskler de göz önüne alınmalı.