Mrb. Aşağıdaki tahlilleri yaptırmak istesek, SGK hastanesinin hangi branş yada bölümünden randevu almalıyız bilemiyoruz.

Mrb. Aşağıdaki tahlilleri yaptırmak istesek, SGK hastanesinin hangi branş yada bölümünden randevu almalıyız bilemiyoruz.Sedimantasyon,Kalsiyum Ca,Potasyum K, Crp(Latex),Magnezyum,Vitamin B12,FolikAsit,Lomber B1(Tiamin),Ferritin

Tahlil.com Cevabı : Dahiliye bölümünden doktor da uygun görürse istenebilir..