Nasıl değerlendiriyorsunuz...

Alanin aminotransferaz (ALT) 46 IU/L referans.<37 Kan üre azotu (BUN) 26 mg/dL referans 6 - 20 Total Kolesterol 245 mg/dL referans 120 - 200 LDL Kolesterol 174 mg/dL refrans 70 - 130 Kreatinin 0.9 mg/dL 0.5 - 0.9 HDL Kolesterol 56 mg/dL 40 - 60 Trigliserit 72 mg/dL <150 nasıl degrlendiriyrsunz

Tahlil.com Cevabı : Yaşınız kaç ve aldığınız bir ilaç var mı?

s*************** :

MERABA HEMOGRAM KAN TAHLİLİMDE NE% 77.6 40-74 OLMASI GEREKİYOR LY%15.9 19.48 OLMASIN GEREKİYOR SİZCE BUNLARIN YÜKSEK VE DÜŞžÂžÜK CIKMASININ NEDENİ NE OLABİLİR YARDIMCI OLDUОžUNUZ İÇİN TEޞžޞžEKÜR EDERİM

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e********** :

Hayır ilaç kullanmıyorum.diyet yapıyorum sadece.son 3 5 kılom kaldı.bu degerler 1 2 ay daha diyetime engel olur mu ? bi yorumlarmısınız ?

Cevap:

Hayır diyetinize devam edebilirsiniz...

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e********** :

ALT) 46 IU/L referans.&lt;37 Kan üre azotu (BUN) 26 mg/dL referans 6 - 20 Total Kolesterol 245 mg/dL referans 120 - 200 LDL Kolesterol 174 mg/dL refrans 70 - 130 Ferritin 250 ng/mL 13 - 150 daha önce demir tedavisi olmadım.k.eti fazla tüketiyorum .hemofili taşıyıcısıyım bı ilgsi olabılır mı ? yaş 21.

Cevap:

Kullandığınız herhangi bir ilaç var mı? Kan veridi mi? Aslında bu değerlerde çok önemli bir durum yoktur..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e********** :

Ferritin 250 ng/mL 13 - 150 bunun anlamı nedir ?

Cevap:

Depo demiriniz yüksek değerde.. Demir tedavisi kullandınız mı? Bazen geçirilen enfeksiyonlar, romatizmal hastalıklar sonrasında da yükselebilir.. Yaşınız ve diğer kan tetkiklerinizi de belirtirseniz yardımcı olabiliriz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e********** :

ALT) 46 IU/L referans.&lt;37 Kan üre azotu (BUN) 26 mg/dL referans 6 - 20 Total Kolesterol 245 mg/dL referans 120 - 200 LDL Kolesterol 174 mg/dL refrans 70 - 130 170 boyundayım.93 kılodan 71 kıloya düştüm .diyetten önce her şey normaldi diyetten dolayı olabılır mı.? bun ve alt çok sorun yaratır mı

Cevap:

Hayır değerlerinizde korkulacak bir durum yok..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e********** :

ilaç kullanmıyorum 21 yaşındayım diyet yapıorum

Cevap:

Sorunuza daha önce cevap verilmiştir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.