Nişanlımla ilişki yaşadık. Korunmadık. Dışarı boşaldı. Hamile olabilir miyim?

Merhaba hocam. Ben nisanlımla yaklasık 2-3 gun oce iliskiye girdim ve korunmadık fakat dısa bosalma oldu. gecen ay 24unde regl oldum. Normalde regl olmadan 2-3 gun once agrılarım baslardı suan hic bir agrım sancım yok. Az oncede kustum. Hamile olma ihtimalim varmıdır? Tesekkurler..Tahlil.com: İlişki sırasında dışa boşalma olsa da kimi durumlarda vajinaya temas edebiliyor. Bu durumda hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz. Ancak henüz bir şey söylemek için erken. Adet gecikmeniz 1 haftanın üzerinde olursa gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz. Daha net

Tahlil.com Cevabı : lar alacaksınız.