Oğluma kan idrar tahlili yapıldı,sünnet olması gerektiği söylendi sizce gerekir mi?

Oğluma kan idrar tahlili yapıldı,sünnet olması gerektiği söylendi sizce gerekir mi?LY%– 45.8MO%– 10.2NE%–38.5RBC–5.73MCV –63.2MCH –21.1PLT–528RDW-CV–15.7iDRAR TAHLILIN SONUCLARI-GLUKOZ NORMPROTEİN NEGBİLİRUBİN NEGKETON NEGPH 7NİTRİK POSLÖKOSİT 300SPESİFİK GRAVİTE 1.010ÜROBİLİNOJEN NORMERİTROSİT +İDRAR MİKROSBİSİ BOL LOKOSİT

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarında enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü testi de yapılmalı.Sünnet için kararı doktorunuzla ortak vereceksiniz, buradan bu konuda bir yorum yapamayız belirtiğiniz sonuçlarla.