pen*simde siğiller oluştu.AİDS olabilir miyim?

Ben gemiciyim bundan dört bucuk ay önce ve ücay önce cinsel ilişkiye girdim ve baya pişmanlık duydum bu nalet olası aıds benim anormal derecede pisikolejımı bozdu isden de arıldım devlet hastanesıne gitim negatıf cıktı ama ben ınanıyorumkş ben de bişeyler var agzımda derş kavlamaları oldu penıste ucuklama siğiller ler olustu suan ise koltuk altı lenf bezlerim hafiften büyüme yapıyo ilbaşlarda idrar yolu enfeksiyonu kaptıgımı söylediler bu böbrege kadar gitmiş ağızdanarada zarar vemiş suan salık acısından iyiyim ama bu dert beni bitirir benim durumum nedir hocam Allah için bi yol göster ben bu pisikolajiden kurtulmam lazım ınsan 24 saat bunu düsünürmü ben bunu düsünüyorum

Tahlil.com Cevabı : HİV testi negatif çıkmış sorun yok Ancak bir üroloji uzmanına da siğiller için başvurabilirsin