PKO oldugumu ögrenince gidip Şeker testi yaptırdım...

PKO oldugumu ögrenince gidip Şeker testi yaptırdım. Doktora özellikle insülin direnci varmı diye sordum ama test sonucunda sadece açlık 89 tokluk 99 ve kan degerlerimin normal oldugunu ögrendim herşey tamamen yolunda hiçbişey yok dedi.içim hala rahat degil, belim kalın ve zaman zaman hipoglisemi atakları yaşıyorum. Sizce rahat olayım mı?

Tahlil.com Cevabı : insülün direnci tanısı koyulabilmesi için adı üzerinde açlık ve tokluk insülin değerlerinin de bilinmesi gerekli