Romatoid Faktör (RF) 10, Brucella tüp aglütinasyonu (Wright Testi) negatif – ?

ALT(SGPT) 20Alkalen Fosfataz (ALP) 70GGT 80Romatoid Faktör (RF) 10Brucella tüp aglütinasyonu (Wright Testi) negatif – *CRP 13,3ASO 45Rose Bengal pozitifAST(SGOT) 1959 yaşındayım tahlil sonuçlarım bunlar yorum yapar mısınız ?

Tahlil.com Cevabı : Rose Bengal pozitifliği Brucella infeksiyonunu düşündürür. Enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışmanızı öneririm.