Sayın Hocam Sperm testimin sonuçlarını değerlendirirseniz sevinirim

Sayın Hocam Sperm testimin sonuçlarını değerlendirirseniz sevinirim:Renk : Gri, BeyazGörünüm : OpelesanMiktar : 6 mlPH : 7Koagülasyon : AnındaLikefaksiyon : 15 dk.Viskozite : 0Mikroskobi : 8-9 lökositHareket : 10 dk. % 60 60 dk. % 55Sperm Sayısı: 44 milyonMotilite Kalitesi:a. İleri Hızlı : %15 b. İleri Yavaş : %35c. Yerinde Hareketli: %10 d. Yerinde Hareketsiz: %40Morfoloji:Normal: %50Baş Anomalisi: %20kuyruk Anomalisi: %10İmmatür Form: %20Karışık Anomaliler: -Sayın Hocam yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Genel olarak sonucu normal olarak kabul edebiliriz.