Sevgilim ile sürtünme yoluyla ilişki yaşadım?

Sevgilim ile sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Herhangi bir sperm teması yok ancak %5 ihtimal var diyelim. Zevk suyu teması olmuş olabilir. İlişkiden 1-2 saat sonra tuvalete gittiğimde vajinamdan akıntı ile birlikte 1 damla kan geldi. Bu kanın ilişki ile alakası olabilir mi? Hamile olma ihtimalim ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki ile alakası olmuş olabilir. Adet zamanınızı bekleyin 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapabilirsin.

e****** :

Merhaba nisanlmla adeti bittikten bir gun sonra bir iliski yasadim elimde kurumus zevk suyu vardi elimi suyla yikdim ama emin deglm onun vajinasinda parmagimi gezdirdikten sonra aklima geldi bunlar. Nisanlm bakire dye sadece 1-2 cm derinde gezdirdim parmagimi. Hamile kalma olasiligi ndr lutfen cvp vrn

Cevap:

Zevk suyunun vajinaya yüzeysel teması ile hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar az bir ihtimaldir. Tavsiyemiz adet dönemini takip etmeniz, bir haftadan uzun bir gecikme yaşanması durumunda bir kadın doğum uzmanına başvurmanız yönündedir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

m******** :

Sevgilimle surtunme yoluyla iliski yasadik. Uzerimizde ic camasirlarimiz vardi. Ama hafiften bir islaklik hissettim. Adetimi bekledim. Ve tam zamaninda adet oldum. Yine de korkuyorum. Hamile olabilir miyim?

Cevap:

İlişki sonrasında düzenli adet görülüyorsa hamilelikten söz edemeyiz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.