Sevgilimle bir seyler yasadım ama tam ilşkiye girmedim sevgilim kendi üzerine boşaldı sürtünme esnasında zevk suyu gelmiş olabilir ve ben bununla hamile kalır

Sevgilimle bir seyler yasadım ama tam ilşkiye girmedim sevgilim kendi üzerine boşaldı sürtünme esnasında zevk suyu gelmiş olabilir ve ben bununla hamile kalır mıyım? mayıs 28de bu durum yasandı ben haziranın 8ınde adet gördüm ve temmuzda olmadım.

Tahlil.com Cevabı : İlişkinin üzerine adet gördüğünüz için hamile kalma olasılığınız yoktur.Adet gecikmeniz için kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.