Sevgilmle iki gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve gögüslerime boşaldı ?

Sevgilmle iki gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve gögüslerime boşaldı sonra duş aldım hemen acaba spermler su yoluyla vajınama gitmişmidir :/ hamile olabilirmiyim .. Regl donemim düzenli değil ne zaman olacagimi bilmiyorum kuşkudn öleceğim :/ zevk suyu ile hamile kalınacağını duydum

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalınmaz