Sistit veya üriner enfeksiyonumu geçiriyorum?

Sık idrara çıkma, ani idrar hissi, mesanenin tam boşalamama hissi, idrar yaparken yanma, yaptıktan sonraki  10 – 15 dak. boyunca sol tarafta hafif sızı şeklinde ağrı gibi şikayetlerle 1 yıldan beri bir çok doktorla görüştüm ancak tahlil sonuçları sistit olmadığı yönünde dendi. 2 yıl önce de benzer ancak çok daha hafif şikayetler yaşamıştım ancak o zaman tahlil sonuçları sistiti gösteriyordu. İlaç kullandım, geçer gibi oldu. Fakat son bir senedir belirttiğim şikayetleri artarak duymaya devam ediyorum, Vajinal muayene sırasında da sol tarafta yara varmış gibi bir yanma hissi var. Son tahlil sonuçlarım: TİT: 1-2 Lökosit, 4-5 Epitel, Kültür testi: 1-2 Lökosit, 4-5 Epitel, gram boyası: az sayıda epitel. Lökosit ve bakteri görülmedi. Kültür: üreme olmadı.Doktor, tahlil sonucunda enfeksiyon olmadığını söyledi ve ilaç almadım. Enfeksiyon var mı? Yoksa niye bu şikayetleri yaşıyor olabilirim?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza katılıyorum şu anda sistit bulgularınız veya üriner enfeksiyon bulgularınız yok.