Spermlerinizde biçim bozukluğu var.Ayrıca sayısı da az.Bu da çocuk olması yönünde problem yaratabilir.Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.Başka tetkikler de isteyebilir?

Tahlil.com Cevabı : Normal sperminiz yok diye bir yorum yapılmadı.Sonucunuzda şekil bozukluğu olan spermlerin oranı yüksek olarak görülüyor.Yani bir başka deyişle normal sperm oranınız düşük.