Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Hamile kalır mıyım?

Meraba erkek arkadasımla 10 dakikalık bir surtunme yasadık ben ustteydim bosaldıgında kendi ıslaklıgını hissettim hafifce oturunca ve hemen kalkıp yıkadım yıkayınca icime kacmıstır diye 22. saatte ella kullandım ilacın yan etkisini gormedim adetime 15 gün var gebelik riski var mıdır? Tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşması pek mümkün görünmüyor. Önerimiz adet döneminizi beklemeniz. Gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızdır.