Sürtünme yoluyla ilşkiye girdik icine ve üstüne boşalma olmadı sürtünürken zevk suyu vajinasına geldı?

sürtünme yoluyla ilşkiye girdik icine ve üstüne boşalma olmadı sürtünürken zevk suyu vajinasına geldı hamıle kalr mı lutfn yardm!..

Tahlil.com Cevabı : Hayır hamile kalmaz.

m*************** :

Hocam biz kız arkadaşımla bir ilişkiye gireceğiz ama hamile kalmasından korkuyorum nereden cinsel ilişkiye girebilirim Acil hocam

Cevap:

Prezervatif bu konuda en güvenilir yöntemdir. Nasıl bir ilişkiye gireceğiniz ise bizi ilgilendirmez, kendi karar vereceğiniz bir konudur

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

t********** :

öncelikle merhaba kzı arkadaşımla sürtünerek bşiler yaşadık ve zevk suyu temas etti vajınasına asla boşalma olmadı hamile olabilirmi.aradan 3 gün gecti ertesi gün hapını kullansak ne kadar doğru olur 3 gün snra iş yararmıeğere hamile değilse bi zararı olurmu hapın lütfen yarım edin şimdiden teşekkr.

Cevap:

Hayır hamile olamaz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.