Tam 24 yaşımdayım. Midede yanma ve bulantı, çarpıntı, terleme, titreme ve sonrasına aşırı halsizlik yaşıyorum...

Tam 24 yaşımdayım. Midede yanma ve bulantı, çarpıntı, terleme, titreme ve sonrasına aşırı halsizlik yaşıyorum. Daha doğrusu bu yaklaşık 15 dk’da bir olup 5 dk kadar süren kriz gibi birşey. Bu sebeple acile gitmiştim. Acilde ki doktor Pantpas 40 mg ve Debridant fort 200 mg verdi. 1 hafta sonra yine aynısı olmaya devam ederse Dahiliyeye görün demişti. Ben olsun olmasın yine de gittim. Bugün tahlil sonuçlarımı aldım fakat doktor gitmiş. Hemogram ve Biyokimya & Hormon (Advia) testlerini yaptılar.HGB 12.4HCT 38.2RDW 14.2MPV 7.0 çıkmış.Kolestrol de 150, Açlık Glukoz da 97 çıkmış. Anemi var mı bende? Ya da başka birşey?

Tahlil.com Cevabı : Hafif anemi bulgularınız var,diğer testlerde sorun yok.