Tekrar kan testi yaptım 494 çıktı herşey normal midir şimdilik?

merhaba ben en son haziran 23 te regl oldum. 20 temmuzla israr tahlili pozitif çıkınca kan ttestide yaptrdım değer 90 çıktı 24 temmuzda tekrar kan testi yaptım 494 çıktı herşey normal midir şimdilik??

Tahlil.com Cevabı : Sadece beta hcg değerleri ile değerlendirmek doğru değil. Doktorunuz ultrason muayenesi ile hamilelik olup olmadığını veya herhangi bir problem olup olmadığını doğrulamalı.