Test sonuçlarıma göre anti-HBs sayısını arttırmam mümkün mü teşekkürler...

ME0011-HBsAg POZITIF 2.57 ( .-POZ>=1 ) Ünite Sis. ME0012-Anti-HBs NEGATIF 1.59 ( .-POZ>=10 ) Ünite Sis. ME0015-HBeAg NEGATIF 0.425 ( .-POZ>=1 ) Ünite Sis. ME0016-Anti-HBe POZITIF 0.03 ( .-POZ<<=1 ) Ünite Sis. test sonuçlarıma göre anti-HBs sayısını arttırmam mümkün mü teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Hepatiti B taşıyıcısı olabileceğiniz görülüyor, HBV DNA ile doğrulanması gereklidir, enfeksiyon uzmanına gitmeniz gereklidir..