total ige 1227

Vücudumdaki kaşıntılı ve yanmalı sivilceye benzer yaralar için dermatolojiye gittim ve bana ige testi yapıldı sonuç total ige 1227.elimdeki sonuç çıktısında erişkinlerde üst sınır 87 yazıyor.Doktorum 2 adet anti histaminik yazdı ve bunlar bitince kontrole gelmemi söyledi…Fakat benim şikayetlerimde en ufak bir azalma olmadı.

Tahlil.com Cevabı : IG E düzeyiniz oldukça yüksek çıkmış.Bir takım alerji testlerine de ihtiyaç duyulabilir daha başka tetkiklere de .Üniversite hastanesine gitmenizde yarar var