TSH, T3,T4 sonuçlarım sizce nasıl?

18 yaşındayım aşırı terleme 1 yıl içerisinde 10 kilo alma ve adetimin geçikmesi ve hiç olmama gibi şikayetlerle başvurdum sonuçlarım şöyle TSH 2,06 sebest T3 2,98 serbest T4 1,21 LH 13,74 ayrıca ultrasyona girdim küçük küçük 1 de 4 mm büyüklüğünde kist var dendi şuan 5 kilo verdim kilo verirsem düzelir dedi tekrar tes yaptırıyım mıı ?

Tahlil.com Cevabı : Tiroid testleriniz normal çıkmış, sorun görülmüyor