. Ve bir hafta sonra kanama yaşadım. Henüz adet olmadım. Hamile olabiminimiyim

Merhaba hocam, 20 temmuzda adet gördüm. 26sında ise erkek arkadaşımla arkadan içeriye hiçbir temas olmadan sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ve belime, kalçama boşaldı. Içim rahat olmadığı için 48 saat sonra ertesi gün hapı kullandım

Tahlil.com Cevabı : Arkadan ilişki ile hamile olunup olunmayacağı konusunda sorular sıklıkla Tahlil.com'a geliyor. Öncelikle merakınızı giderelim. Arkadan ilişki diğer adlarıyla ters ilişki veya an*l ilişki ile
hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.  Meninin yani spermlerin anüsten çıkıp   vajina ile temas etmesi veya   vajina ağzından içeri girmesi ile
ancak bu tür bir olasılıktan söz  edebiliriz.Bu da gerçekten çok düşük
bir ihtimaldir. Böyle bir olasılıktan şüpheleniyorsanız tedbiren  adetinizde de en az 1 hafta gecikmesi kaydıyla içiniz de rahat olsun
diye test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair Tahlil.com'da yazılmış yazılar ve benzer soru vecevapları okumak için tıklayınız....Ters ilişki veya benzeri ilişkilerde hamilelik olasılığına dair uzmanlarımızın yazdığı yazıları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz... Hamilelik ihtimali hangi tür ilişkilerde bulunmaktadır?