Vma 25.3 çıktı, göz kararmalarım oluyor ne yapmalıyım?

İyi akşamlar. bende panik atak türü rahatsızlıklarım var. tahlil sonucum vma:25.3 çıktı. denge sorunum ve aşırı terleme baş dönmesi, korku heyecan gibi rahatsızlıklarım var. nefrolojiye yönlendirildim. acaba korkacağım büyük bir hastalığım varmıdır. bazen birkaç saniyelik göz kararmaları oluyor. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : VMA testi sonucunun normal değerlerini yazmamışsınız, ancak yukarıdaki yazıda da belirtildiği üzere, Tahlil.com verilerine göre yüksek bir değer.