Yaklaşık 1 yıl önce polistik over kisti amiliyatı oldum, dört ay sonrasında da apandisit ameliyatı oldum.

Yaklaşık 1 yıl önce polistik over kisti amiliyatı oldum, dört ay sonrasında da apandisit ameliyatı oldum. Geçirdiğim bu ameliyatlardan sonra sürekli kilo almaya başladım,hala da almaya devam ediyorum.59 kilodan 85 kiloya çıktım.Sürekli halsizlik ve ani uyku isteği yaşıyorum.Acaba bahsettiğiniz gibi insülin direnci mi var. Bu testi yaptırmak için dahiliye doktoruna mı gitmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Tercihen endokrinoloji doktoruna başvurmalısınız