Yaklaşık 10 yıldır alnımın tamamında ve başımın üzerinde kabartılı kızarıklık içeren dermatolojik sorunlar vardı?

Yaklaşık 10 yıldır alnımın tamamında ve başımın üzerinde kabartılı kızarıklık içeren dermatolojik sorunlar vardı. Budurum bana şiddetli rahatsızlık veriyor ve toplum içerisinde de rahatsızedici görüntüden dolayı kronik sağlık sorunum olduğu intibaını veriyordu.Dolayısı ile psikolojik durumum da bundan menfi olarak etkileniyordu. Bu dönemiçerisinde yapılan tıbbi müdahalelerin hiç birisi de yaramamıştı. York Testi 1 ay önce yaptırdım. İntoleransım olan gıdalarıdiyetimden çıkardım ve 2 hafta içerisinde dermatolojik sorunlarım tamamengeçti. Hala inanamıyorum ve kendimi rüyada zannediyorum. Yorktest Türkiye'ye teşekkür ediyor ve sonsuz şükranlarımısunuyorum.

Tahlil.com Cevabı : ende yaptırmak istiyorum fiyatı yüksek geldi.nasıl yapıldığına dair bilgi verirmisinizkocaeliden