York testi yaptırmak istiyorum.York test fiyatı hakkında bilginiz var mı?

a intolerans testleri son zamanlarda sıkça merak edilir olduğu gibi bu testleri yaptırmak isteyenler de arttı.York testi de bir gıda intolerans testi çeşidi veya ticari isimlerinden biridir.

Tahlil.com Cevabı : ekibi bu konuda sizin için york testi fiyati araştırması yaptık.York testi fiyatı piyasada ödemenin şekline göre taksit veya peşin olarak 840-940 lira aralığındadır.YORK Test Tahlil.com okurlarına 100 TL indirim uyguluyor.Detaylı bilgi ve indirim kodunu almak için tıklayınız...York testi ile ilgili olarak daha önce sitemizde yayınlanmış olan 7 Soruda York Testi Nedir konulu yazımızı okumak isterseniz tıklayınız....